Scc, system zarządzający jakością iso w zakładzie produkcyjnym

Każda pracująca osoba zdaje sobie sprawę z tego, że szef powinien zapewnić jej właściwe warunki pracy, jest to zapisane między innymi w zasadach BHP. Jednak w dzisiejszych czasach mówi się też o scc, czyli certyfikacie, którego zadanie to zmniejszenie wypadków w przedsiębiorstwach. Jest to skontrolowanie systemu zasad i norm , które obowiązują w firmie.

Continue reading “Scc, system zarządzający jakością iso w zakładzie produkcyjnym” »

Ekwiwalent za czyszczenie odzieży roboczej oraz skierowanie na badania lekarskie – co dobrze jest mieć na uwadze?

Na pracodawcy, ale także na zatrudnionym, ciąży wiele obowiązków. Wśród nich wskazać trzeba ekwiwalenty dotyczące odzieży roboczej oraz badania lekarskie. Swoistość niektórych stanowisk wiąże się z tym, że pracownik nie wykonuje swojej pracy we własnej odzieży. Chodzi o to, by uniknąć jego zniszczenia czy też zabrudzenia.

Continue reading “Ekwiwalent za czyszczenie odzieży roboczej oraz skierowanie na badania lekarskie – co dobrze jest mieć na uwadze?” »

Skąd bierze się tak pokaźne zaciekawienie oferowanymi przez nas opcjami?

Wśród najbardziej rekomendowanych dziś rozwiązań można wskazać te pochodzące od świetnych specjalistów. Patrząc na najbardziej cenione szkolenia bhp Katowice oferują szereg zróżnicowanych rozwiązań.

Continue reading “Skąd bierze się tak pokaźne zaciekawienie oferowanymi przez nas opcjami?” »

Bezpieczna praca

Gdy rozkręcamy własny biznes musimy liczyć się z tym, że będzie wiele ważnych spraw, które będą nam spędzały sen z powiek. Na sto procent do jednej z nich będą należały zasady BHP. Bywa, że sporo osób myśli, że jakoś uda się nagiąć te przepisy, ale są one precyzyjne. Powinniśmy my sami, jako pracodawcy oraz nasi pracownicy zapoznać się z nimi i ich przestrzegać.

Continue reading “Bezpieczna praca” »

Jak we właściwy sposób zarządzać przedsiębiorstwem?

Na idealne zarządzanie działalnością gospodarczą wpływa kilka ważnych czynników. Każdy z nich powinien być ze sobą odpowiednio połączony. Służy temu dobrze spasowany system zarządzania. W każdej firmie funkcjonują trzy systemy zarządzania: zarządzanie bezpieczeństwem pracy, środowiskiem i jak wiadomo jakość. Systemy te nie mogą działać osobno, powinny być ze sobą złączone w jedne system. Aby to stworzyć utworzony został zintegrowany system zarządzania.

Continue reading “Jak we właściwy sposób zarządzać przedsiębiorstwem?” »