Bezpłatny a przy tym sprawdzony program do złożenia deklaracji rocznych

Obowiązkiem każdego osiągającego dochody obywatela jest złożenie deklaracji PIT. Gdy chcemy uzupełnić deklarację bez ruszania się z domu, jak zwykle z pomocą przychodzi program z Ministerstwa Finansów, łatwy do pobrania ze strony internetowej.

rozliczenie podatku
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Ten program jest najbardziej innowacyjną aplikacją do składania PIT – obsługuje 5 najpopularniejszych systemów operacyjnych i obsługuje największą ilość PIT-ów – załączniki do pita 28.

W aplikacji e-pity stosunkowo łatwo możemy wypełnić na przykład PIT 37 z wszystkim załącznikami.

Zanim wyłączysz ten komputer, sprawdź jeszcze jedną informację, gdyż naprawdę zalecam to opracowanie (http://www.crplegal.pl/uslugi/obsluga-prawna/), dlatego że zawiera ono niebywale pomocne dane.

Nie musimy znać się na podatkach, bowiem kiedy używamy kreatora, program podpowie, które kwestionariusze należy zaznaczyć i wypełnić oraz podpowie, jakich dokumentów będziemy potrzebować, aby sprawnie uzupełnić zeznanie.

Tym sposobem wypełnimy PITy 2017 ekspresowo i bezpiecznie. To bardzo ważne, by złożyć PIT 37 korzystając z bezpiecznego programu. Bezpieczne przechowywanie danych to najwyższy priorytet, dlatego szalenie ważne jest to, że nasze dane są zapisywane wyłącznie na naszym sprzęcie. Nie są przechowywane na żadnych serwerach, a transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku. Ważne jest także, iż poprawność aplikacji PITy 2017 Podobne strony i jego kompatybilność z obecnymi przepisami zatwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w naszym kraju.

Poprawność i użyteczność programu gwarantują również księgowi https://www.tax4business.pl/nasz-zespol/ oraz doradcy podatkowi, jacy od wielu lat korzystają z aplikacji e-pity, wysyłając zeznania swoich klientów – przedsiębiorstw i osób prywatnych.

Dla ludzi, którzy są wzrokowcami, przygotowano także film wideo, który jest instrukcją wypełniania deklaracji.