Biuro i spółka – co warto się dowiedzieć?

Wizytówką firmy jest nie tylko to w jaki sposób rozmawiają jej pracownicy z klientem, ale też to, w jakim miejscu odbywa się spotkanie. Jeżeli biuro jest zagracone to klient raczej nie będzie miał dobrego zdania o nas i o naszej firmie, a co się z tym wiąże nie będzie chciał z nami robić interesów. Dlatego jeżeli biuro i firma jeszcze nie posiada reprezentatywnego miejsca do spotkań z klientami, to najlepiej umówić się z klientem do którejś kawiarni lub restauracji, by na spokojnie przeprowadzić rozmowę.

Continue reading “Biuro i spółka – co warto się dowiedzieć?” »

Bank muzyki – fachowe sklepy oraz firmy jakie oferują muzykę do filmów na przejrzystych warunkach

Muzyka pełni nadzwyczaj istotną funkcję w życiu każdego człowieka. Bez wątpienia ciężko jest sobie wyobrazić bez niej życie. Teraz z muzyką stykamy się w każdym miejscu, nie tylko słuchając ulubionych zespołów czy wykonawców muzycznych. Z pewnością niełatwo sobie wyobrazić film bez żadnej nuty muzycznej.

Continue reading “Bank muzyki – fachowe sklepy oraz firmy jakie oferują muzykę do filmów na przejrzystych warunkach” »

Lista może nam pomóc wybrać lepsze rozwiązanie

Według polskiego prawa jakakolwiek nowo powstała jednostka musi mieć rachunek rozliczeniowy. Dlatego nic dziwnego w tym, że zaciekawienie kontami firmowymi stale rośnie. Tworząc firmę najlepiej jest zaraz wypatrzyć najbardziej intratną propozycję rachunków bankowych dla firm, bo późniejsza transformacja może okazać się problematyczna.

Continue reading “Lista może nam pomóc wybrać lepsze rozwiązanie” »

Jak wziąć kredyt na własną działalność?

Własna firma jest celem wielu Polaków. Praca na własne konto i wysoka płaca jest kusząca dla wielu osób. Znacznie bardziej kusząca jest możliwość uzyskania dużej pomocy finansowej dla startującego przedsiębiorcy z dobrym planem. Aktualnie funkcjonuje pewna liczba programów pomocy finansowej dla osób planujących własną działalność. Wystarczy jedynie innowacyjny pomysł, razem z profesjonalnym planem biznesowym i można uzyskać znaczne dotacje z najbliższego urzędu miejskiego czy z jednego z przedsięwzięć wspierania nowych inicjatyw, prowadzonych przez Unię Europejską.

Continue reading “Jak wziąć kredyt na własną działalność?” »