Jeśli prowadzisz własną markę lub zamierzasz rozpoczęcie działalności – powinieneś posiadać wiedzę na temat środków finansowych.

Wystartowanie działalności, jest nie-małym przedsięwzięciem . Pierwsze miesiące są przeważnie trudne i niewygodne. Brak wiedzy oraz brak doświadczenia przynosi sporo refleksji, lęku i nieświadomie popełnianych błędów.

Continue reading “Jeśli prowadzisz własną markę lub zamierzasz rozpoczęcie działalności – powinieneś posiadać wiedzę na temat środków finansowych.” »

Mając ciężką kondycję finansową warto zobaczyć jak kształtują się pożyczki pod zastaw nieruchomości

W obecnych czasach znaczna większość ludzi zdoła przyzwolić sobie na zakup domu. Nie raz natomiast jest to wykonalne jedynie przez wzięcie kredytu, jaki w przyszłości jest systematycznie spłacany. Przydarza się jednakże, że sytuacja finansowa gwałtownie staje się niezwykle dotkliwa i mieszkanie może przestać być naszą własnością.

Continue reading “Mając ciężką kondycję finansową warto zobaczyć jak kształtują się pożyczki pod zastaw nieruchomości” »

Które pożyczki interesują Polaków?

Polacy zaliczamy do takich narodów, które uwielbiają się zadłużać i to bardzo. Dziś niezmiernie trudno jest znaleźć dorosłego Polaka, który nie ma choć niewielkiego zadłużenia. Tego typu osoby, które nie posiadają kredytu, bądź pożyczki można zliczyć niemal na palcach jednej ręki. Pożyczki szalenie łatwo obecnie zaciągnąć.

Continue reading “Które pożyczki interesują Polaków?” »