Gdzie szukać wsparcia w przypadku, gdy brakuje Ci funduszy?

A wszystko kręci się wokół pieniędzy, przyznałeś nie jeden raz w życiu. W których to było momentach? A przykładowo, w momencie, gdy dochodziło do znanej afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, połączenia jakiejś wielkiej firmy… A w realnym, codziennym życiu, kiedy brakło ci pieniędzy i musiałeś pożyczać, a to pragnąłeś czegoś i brakowało ci troszkę do transakcji…

Continue reading “Gdzie szukać wsparcia w przypadku, gdy brakuje Ci funduszy?” »

Różne metody finansowania początkujących firm

Stworzenie od samych podstaw naprawdę sprawnie działającej i przynoszącej odpowiednie zyski firmy w żadnym przypadku nie jest łatwe. Jeżeli ktoś chciałby w dowolnej działalności tego typu osiągnąć faktycznie satysfakcjonujące rezultaty, to musi włożyć w coś takiego bardzo wiele pracy oraz poradzić sobie z wieloma rozmaitymi trudnościami, z jakimi spotykają się najczęściej początkujący przedsiębiorcy.

Continue reading “Różne metody finansowania początkujących firm” »

Korzyści z otwarcia konta dla przedsiębiorstw

Biznesmen nie ma obowiązku posiadania konta firmowego, wystarczy że posiada rachunek osobisty za pomocą jakiego będzie dokonywał transakcji związanych ze swoją działalnością. Nie ma przepisów które regulowałyby zagadnienia obowiązku posiadania konta jakie ma obowiązek mieć podatnik. Istnieją jednakże wyjątki, kiedy konto bankowe dla firmy jest konieczne.

Continue reading “Korzyści z otwarcia konta dla przedsiębiorstw” »

Co to jest kampania społeczna i co znaczy bankowy tytuł egzekucyjny?

Kampania społeczna oznacza zestaw różnorodnego rodzaju działań, jakie są zaplanowane w konkretnym czasie a także są kierowane do wyznaczonej grupy jednostek – grupy docelowej. Celem kampanii społecznej jest przywiedzenie do zmiany myślenia, wzrostu wiedzy lub zmiany zachowania względem określonych kłopotów obywatelskich.

Continue reading “Co to jest kampania społeczna i co znaczy bankowy tytuł egzekucyjny?” »