W jaki sposób należycie zadbać o swój samochód, czyli parę słów o pielęgnacji auta

Właścicieli aut możemy podzielić na 2 grupy. Do pierwszej wchodzą pedanci, jacy są na myjni kilka razy na tydzień. Drugą grupę natomiast stanowią osoby, jakie nie przykładająuwagi do czystości pojazdu. Najlepiej wypracować tzw. złoty środek. Można, a nawet trzeba dbać o samochód. Nie popadajmy jednak w skrajność, ponieważ – jak wiadomo – „lepsze” jest wrogiem „dobrego”.

Continue reading “W jaki sposób należycie zadbać o swój samochód, czyli parę słów o pielęgnacji auta” »

Czy to prawda, że tylna belka w citroenie berlingo albo w renault laguna wpływa istotnie na komfort w trakcie jazdy?

Aktualnie auto nie bywa jak dawniej towarem elitarnym. W polskim gospodarstwie domowym albowiem najczęściej jest minimum jeden samochód. Szkopuł jednak tkwi w sprawy eksploatacji.

Continue reading “Czy to prawda, że tylna belka w citroenie berlingo albo w renault laguna wpływa istotnie na komfort w trakcie jazdy?” »

Jak podnieść moc posiadanego auta?

O posiadaniu swojego samochodu marzy każdy młody człowiek, jednakże nie zawsze spełnienie takiego marzenia jest realne. Zazwyczaj młodzi ludzie nie dysponują stałym źródłem dochodu albo jest ono niestabilne do tego stopnia, iż nabycie własnego samochodu nie byłoby przesadnie rozsądnym rozwiązaniem. Są jednak tacy, którym się to udaje bądź którzy mogą oczekiwać pomocy w powyższej kwestii rodziny.

Continue reading “Jak podnieść moc posiadanego auta?” »

Właściciele, którzy pragną odmienić kolor swego pojazdu mają szansę decydować się na nałożenie folii

Każdy pojazd wymaga co jakiś czas odświeżenia karoserii oraz barwy. Właściciele decydują się na przeróżne alternatywy, nieraz znów nadają autu ten sam odcień albo wybierają zupełnie odmienny. W każdym razie takie prace wiążą się ze sporym kosztem, jednakże okazuje się, że istnieje inna możliwość. Można zdecydować na nałożenie folii samochodowej.

Continue reading “Właściciele, którzy pragną odmienić kolor swego pojazdu mają szansę decydować się na nałożenie folii” »

Jak chronić lakier samochodu, by był on bardziej wytrzymały? Jakiego typu działania możemy zastosować?

Jak utrzymać doskonały wygląd naszego samochodu? Oczywiście, jeżeli będziemy o nie dbać na bieżąco, to nie będziemy musieli się obawiać, że lakier szybko będzie ulegał zniszczeniu. Tylko zaniedbanie jego wewnętrznego wyglądu spowoduje, iż po pewnym czasie taki pojazd może wyglądać już gorzej, aż tak, że będzie na karoserii widoczna każda plamka rdzy. Nie powinniśmy doprowadzić do takiej sytuacji.

Continue reading “Jak chronić lakier samochodu, by był on bardziej wytrzymały? Jakiego typu działania możemy zastosować?” »