Co można zrobić, żeby na powrót swojemu staremu autu odpowiedni wygląd

Po dziesięciu latach jeżdżenia każdy samochód będzie się gorzej prezentował. Po pierwsze zauważalne to może być na karoserii, która jest przecież poddawana ciężkim warunkom. Słońce, deszcz i mrozy nie pozostają bez wpływu na stan lakieru, a przecież w trakcie użytkowania pojazdu mogą się przytrafić różnego rodzaju rysy, stłuczenia albo nawet poważne wypadki.

Continue reading “Co można zrobić, żeby na powrót swojemu staremu autu odpowiedni wygląd” »

Jak wybrać auto na ślub?

Ślub jest jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu. Z tej okazji wszystko powinno być cudowne. Na dodatek o ogromie sprawunków powinno się pomyśleć znacznie wcześniej. Np. upragnioną salę na zabawę weselną w chętnie wynajmowanym miejscu, a także termin w którym ksiądz udzieli sakramentu małżeństwa należy rezerwować co najmniej rok wcześniej.

Continue reading “Jak wybrać auto na ślub?” »

Czy auto służy nam tylko do przemieszczenia się? Jakie są inne zastosowania samochodu?

Samochód to aktualnie niezastąpiony środek lokomocji. Zapewne nikt nie wyobraża sobie aktualnie funkcjonowania bez samochodu w garażu. Mało tego, nie starcza nam już jeden pojazd na rodzinę. Wszyscy chcemy mieć swój własny pojazd.

Continue reading “Czy auto służy nam tylko do przemieszczenia się? Jakie są inne zastosowania samochodu?” »

W jaki sposób sprawić, aby nasz samochód działał sprawnie?

Posiadanie samochodu to duża odpowiedzialność. Należy zdawać sobie sprawę, ile pracy trzeba włożyć, aby poruszanie się autem było stuprocentowo komfortowe i oczywiście w pełni bezpieczne. Niejednokrotnie dzieje się tak, że właściciel nie ma pojęcia co powinien wykonać i zdaje sobie z nich sprawę dopiero wówczas, gdy jest za późno.

Continue reading “W jaki sposób sprawić, aby nasz samochód działał sprawnie?” »

Zepsuta tylna belka w aucie? – koniecznie rób regularne przeglądy

 
Samochód to na dobrą sprawę maszyna dość wytrzymała, ponieważ możemy przemierzyć nim zazwyczaj setki tysięcy kilometrów i wykorzystywać auto przez wiele lat, póki nam się nie znudzi i nie zechcemy zmienić go na inny model. Jednakże, by faktycznie pojazd mógł służyć nam jak najdłużej warto o niego w trakcie użytkowania jak najlepiej dbać, czyli wykonywać regularne przeglądy.

Continue reading “Zepsuta tylna belka w aucie? – koniecznie rób regularne przeglądy” »