Nowa maszyna do skasowania

Niestety, prawda jest taka, że pewne kolizje sprawiają, że trzeba oddać samochód do likwidacji. Nade wszystko bolesne są te wypadki, kiedy chodzi o nowiutkie auto. Oczywiście ubezpieczenie zrobi swoje, ale mimo, to nowy samochód to rzecz, którą wolelibyśmy się trochę nacieszyć bez dodatkowych problemów.

Continue reading “Nowa maszyna do skasowania” »

Zbiorniki na co dzień przechowywane w przydomowych garażach

Przydomowe garaże oprócz tego, że spełniają rolę parkingów samochodowych, to stają się również miejscem przechowywania rozmaitych przydatnych w domu zbiorników i maszyn bądź urządzeń. Wśród urządzeń, trzymanych w garażu, możemy znaleźć rozmaite urządzenia do bram garażowych i pojazdów.

Continue reading “Zbiorniki na co dzień przechowywane w przydomowych garażach” »

Samochody nadające się na złomowisko – ważne informacje

Jeśli chodzi o oddawanie samochodów na złom, to trzeba nie zapominać, że nie za każdym razem auta odbiera się na złom za darmo. Sporo zależy od sytuacji, w której taki pojazd, a raczej wrak albo resztki samochodu są zabierane na złomowisko. A jeśli mówimy o złomowanie pojazdów Kraków to zawsze będzie sprawnie ogarnięte.

Continue reading “Samochody nadające się na złomowisko – ważne informacje” »

Jeśli niespodziewanie musisz znaleźć zastępczy samochód, znajdź dobrą wypożyczalnię, która udostępnia auta na świetnych warunkach

Jeśli w trasie przytrafi się nagła awaria albo stłuczka, kontynuowanie jazdy staje pod dużym znakiem zapytania. Pomyślnie wcale nie trzeba zrezygnować z dalszej drogi, nawet jeżeli własny samochód powinien na jakiś czas pozostać w warsztacie, bo w wypożyczalniach samochodów można wynająć bardzo ładne oraz komfortowe autko.

Continue reading “Jeśli niespodziewanie musisz znaleźć zastępczy samochód, znajdź dobrą wypożyczalnię, która udostępnia auta na świetnych warunkach” »