Tajemniczy klient

Badania satysfakcji klientów to kluczowa kwestia dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie, by zawsze dawać konsumentom wysoką jakość produktów i usług. Tego gatunku wywiady należy robić regularnie, gdyż nastawienie kupujących musi być cały czas monitorowane, dzięki czemu da się zaprowadzać na bieżąco modyfikacje.

Continue reading “Tajemniczy klient” »

Audyt finansowy – co to jest?

Jeśli spostrzegłeś, że w twoim przedsiębiorstwie coś nieprawidłowego dzieje się z kondycją finansową, to nie czekaj i opłać fachowców, którzy zrobią wewnątrz profesjonalny audyt finansowy. Jest to dokładnie zweryfikowanie finansów firmy przez kadrę wykwalifikowanych audytorów. Będą poszukiwać oni wszelkich uchybień i nieprawidłowych operacji, które przeprowadzali twoi pracownicy.

Continue reading “Audyt finansowy – co to jest?” »

Audyt zewnętrzny – przez kogo może być zrealizowany?

Auditing zewnętrzny wykonywany jest przez niezależnych biegłych rewidentów od badanego podmiotu. Audyt musi być wykonywany przez osoby, które posiadają wszystkie upoważnienia do wykonywania analiz raportów finansowych. Audyt zewnętrzny może być wykonywany przez firmy audytorskie a także niezależne instytucje, wszystko zależy tak naprawdę od tego, który podmiot będzie poddany auditingowi.

Continue reading “Audyt zewnętrzny – przez kogo może być zrealizowany?” »

Audyt odpowiedzią na kryzys?

Zarządzanie biznesem to trudny kawałek chleba. Zdaje sobie z tego sprawy każdy właściciel biznesu. Trzeba monitorować każdy element pracy firmy, począwszy od HR, po księgowość. A poza tym do naszego kraju nadciąga dekoniunktura, więc przedsiębiorstwa, które pragną pozostać na rynku, powinny zracjonalizować swoje finanse.

Continue reading “Audyt odpowiedzią na kryzys?” »