Armatura sanitarna – wszystko do eleganckich toalet.

Armatura łazienkowa to istotne części w procesie projektowania toalet. Od jej właściwego doboru zależy wygoda z użytkowania łazienki jak i ilość zużywanej w niej wody. Stelaże podtynkowe są obecnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem przy wykańczaniu łazienek. Pozwalają na lepszą aranżację przestrzeni i zapewniają elegancki wygląd.

łazienka
Autor: Miyoko-Tour
Źródło: http://www.flickr.com
Marka Geberit zajmuje się produkcją spłuczek od ponad 50 lat. W tym okresie spółka sprzedała 60 milionów egzemplarzy, co pozwoliło jej na posługiwanie się mianem lidera na rynku. Wraz z wymyśleniem spłuczki podtynkowej, zrodziła się potrzeba rozwoju instalacji podtynkowej, dzięki czemu organizowanie przestrzeni łazienek jest proste i nie ograniczone rozmiarem armatury sanitarnej. Na przestrzeni lat znacznie zmienił się system montażowy spłuczek podtynkowych.

Po przeanalizowaniu tego materiału, polecam blender profesjonalny odmienne informacje na prezentowany temat, które okażą się równie absorbujące.

Obecnie Geberit proponuje 3 grupy produktów o różnorodnym sposobie instalacji: Geberit Duofix, Geberit GIS, Geberit Kombifix. Stelaż Geberit to idealne rozwiązanie dla każdej sytuacji budowlanej. Dostępne są w wielu wymiarach. Standardowe części do wiszących misek WC, dostępne są w wysokości 112 cm ze spłuczką podtynkową Specjalne elementy w wielu wymiarach, pozwalają też na zabudowę na rogu i pozwalają na wykonanie nietypowej instalacji oraz instalacji elementów w toalecie dla osób niepełnosprawnych. Stelaże Geberit posiadają spłuczki, które udowodniły swoją jakoś w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.W komplecie znajdują się uchwyty, zawór kątowy do podłączenia wody, rury podłączeniowe do misy, szpilki do instalacji miski oraz instrukcja montowania – polecany stelaż Geberit.

Prysznic
Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock

Kolumny prysznicowe to części wyposażenia łazienki, które dostarczają przyjemny prysznic co dzień. Zawierają w zestawie zarówno deszczownicę, jak i funkcjonalną słuchawkę prysznicową, dzięki czemu istnieje wybór pomiędzy relaksującym natryskiem, a chłodzącym prysznicem. Jest możliwość wyboru trzech rodzajów strumieni wody w słuchawce – hydromasaż, strumień miękki albo deszczowy. Kolumny natryskowe przeznaczone są do montażu ściennego w brodzikach i kabinach prysznicowych. Produkt został wytworzony z bez korozyjnych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości, przez co prace porządkowe zabierają mniej czasu niż dotychczas.Wąż do prysznica jest podwójnie pleciony i ma długość 200 cm. Kolumny prysznicowe występują w kolorze srebrnym, który pasuje do większości kabin prysznicowych na rynku. Kolumny natryskowe charakteryzuje luksusowe wykończenie – dzięki czemu świetnie prezentują w modnie zaprojektowanych łazienkach.