O jakich rzeczach powinno się pomyśleć w czasie projektowania infrastruktury informatycznej w domu czy firmie.

Kompletując i konfigurując infrastrukturę informatyczną w firmie czy domu trzeba pamiętać o paru różnych rzeczach. Po pierwsze ważna jest sprawa sprzętu, jego wydajność i możliwości.

Continue reading “O jakich rzeczach powinno się pomyśleć w czasie projektowania infrastruktury informatycznej w domu czy firmie.” »

Laptop i jego dodatkowe programy

Samodzielny zakup laptopa to jeszcze nie wszystko. Odpowiednio prędko powinniśmy się namyślić w jaki sposób ochraniać go przed wirusami oraz włamaniami z zewnątrz, tak by nagle nie okazało się, iż straciliśmy wszystkie swoje najważniejsze konkretne. A kiedy uwielbiamy ujęcia, albo lubimy rysować, to możemy sobie wgrać właściwe programy, dzięki którym będziemy mogli jeszcze tą naszą pasję powiększać i rozwijać.

Continue reading “Laptop i jego dodatkowe programy” »

Inwestujmy w dodatkowe możliwości

Jeśli kupujemy komputer chcemy, żeby służył nam on jak najdłużej, żebyśmy z łatwością mieli okazję się nim posługiwać przez dużo lat, byśmy wiedzieli, że wszystko co na nim robimy jest bezpieczne oraz równocześnie również abyśmy mieli świadomość, iż będziemy w stanie zobaczyć na nim każdy film i zagrać w każdą grę.

Continue reading “Inwestujmy w dodatkowe możliwości” »